Knižní outlet Neoluxor v Černé labuti - poslední dny

by - 13:21

Je fakt, že s tímhle článkem jdu s křížkem po funuse, protože knižní outlet Neoluxoru v Černé labuti se 30. června zavírá, ale i tak se o něm chci zmínit. Přecijen do 30. zbývá ještě několik dní :) Všeobecně Neoluxor miluju, je to největší knihkupectví u nás a ještě jsem snad nenašla knížku, kterou by neměli. A proč jí nekoupit s víc než 50% slevou?

Černá labuť byla vždycky domem učebnic a odborné literatury, ale od října loňského roku se změnila právě na outlet Neoluxoru. Nezavírá se z důvodu, že by snad nebyl o knihy zájem, ale jelikož Neoluxoru končí nájemní smlouva, není jiná možnost. Navíc hned poblíž je knihkupectví Florentinum, takže v podstatě uděláte jen pár kroků směr Florenc a můžete se znovu rochnit v nepřeberném množství literatury. Ovšem už to nebude za tak parádní ceny.

Ale abych se vrátila k outletu. Dost jsem si to tu oblíbila, takže mě upřímně mrzí, že se tahle super pobočka zavírá. Myslím, že nejsem sama, kdo tajně doufá, že Neoluxor otevře nějaký další outlet, do kterého budeme klidně jezdit metrem přes půl Prahy. :)

Hodně knih na hodně velké ploše za hodně dobré ceny. Pohlreichovy kuchařky za 99,- Kč. 


Co jsem říkala o těch cenách? :) Devítky na konci značí, že Neoluxor je tak trochu knižní Baťa.

Postavit takovouhle knižní věž musí dát strašné práce:) 

Čau Míšo - ty jsi můj šneček :) 

Tak to byl knižní outlet. Máte poslední dny na vybrakování regálů. Jestli je na programu nějaký další outlet, to se snad teprve dozvím. Pokud ano, dám včas vědět.

Knižní outlet najdete u tramvajové zastávky Černá labuť, nebo pokud pojedete metrem, tak stanice Florenc a půjdete směrem na Náměstí Republiky, ulice Na Poříčí po pravé straně.

Otevřeno je po-pá 10-18 h.

Co by vás mohlo zajímat:

28 komentářů

 1. Takové knižní věže bych nepostavila ani do Vánoc. :D Ale doufám, že se tam do konce června ještě stihnu podívat. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky ne, jednou by mi to spadlo a moje cholerická duše by dostala amok:)

   Vymazat
 2. Byla jsem tam minulé úterý a odnesla si trochu špinavou Tokarczukovou, ale z toho, čeho tam měli mraky, doporučuju Freudovu sestru. Čtenáře v angličtině jistě potěší nabídka knih v AJ do stovky. Co sis odnesla ty? Já tam možná juknu ještě než zavřou, jestli třeba nezlevní nějaké ty encyklopedie a podobné bichle, že bych to vzala jako dáreček... (přece jen tady jsou ceny ve stovkách i v outletu)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si teď naposled odnesla Historii mučení:) To není vůbec špatný nápad, jít se tam mrknout těsně před zavíračkou:) Dáme si tam rande?? :)

   Vymazat
  2. Klíďo píďo, šla bych tam v týdnu od 23.6. a nemůžu akorát čtvrtek (zatím).

   Vymazat
 3. Je to škoda no, pořád všichni doufali, že se nějak dohodnou na nové smlouvě a evidentně asi nic :) Jinak určitě bych se tam taky ráda mrkla někdy ještě před zavíračkou, uděláme holky hromadný nálet? ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžeme, pak můžem pokračovat náletem na Světozor :-D

   Vymazat
  2. Jo útok na Světozor beru! Kdy že to bude? :D

   Vymazat
  3. Ten příští týden?? Ale jako fakt:) Který dny můžete?

   Vymazat
 4. Proč je všechno v Praze, proč? Proč to nemůže být třeba v Budějcích, nebo zkrátka na Šumavě, kde žijou taky lidé, co mají rádi knihy? -_- život není fér, to ti řeknu.
  Ale já bych tam mezi knížkama spala a bylo by to mé útočiště. :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Praze není zase plno jiných věcí, které u vás třeba jsou:)

   Vymazat
  2. Protože na Šumavě neznám moc lidí, kteří čtou :D

   Vymazat
 5. škoda, že bydlím tak daleko, určitě bych si tam vybrala

  OdpovědětVymazat
 6. Páni, takové knihkupectví, to je sen každého knihomola! :) Škoda, že je to tak daleko, udělala bych jim tam pořádný nákup! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Hmm škoda, přidávám se k nářkům přespolních:-)

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadá to tam úžasně... Mohly by další outlet otevřít někde poblíž mého bydliště, nezlobila bych se :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo to by se mi taky líbilo, chtěla bych mít knihkupectví tak blízko, abych tam od bytu došla pěšky:)

   Vymazat
 9. Jojoj--taková škoda -- jeto ode mě dost daleko :o(

  OdpovědětVymazat
 10. Určitě tam zavítám, knih není doma nikdy dost že? :D

  OdpovědětVymazat
 11. Snad se mi podaří do Prahy dostat ještě před uzavřením :) díky za tip :)

  OdpovědětVymazat
 12. Wow, úplně jsem slintala při prohlížení si těch fotek, tam bych byla úplně v sedmém nebi! :D Musím se tam podívat, do Prahy se budu stěhovat takže musím hledat zajímavé podniky, obchody, uličky a další :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je paráda, když budeš mít chuť, řekni, ukážu ti, kde pečou nejlepší štrůdl:)

   Vymazat
 13. Knižní outlet v Brně nemáme, ale zase tu frčí Levné knihy na každém rohu a já jsem za ně moc ráda - knížek odsud mám nespočet. Zvlášť, když se dají objednat v eshopu. Za chvilku si budu muset nechat navrtat novou knihovnu, protože jsem za poslední rok skoupila všechno, co šlo, že ani číst to nestíhám :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Levné knihy tady v Praze taky jsou a požehnaně i když v poslední době se z nich stávají levné domácí potřeby:) Ale taky dobře, kdo se má pořád trmácet do Ikey kvůli každé prkotině:) Taky uvažuju o nové knihovně, potažmo o novém bydlení:)

   Vymazat
 14. Vypadá to tam krásně!! Já jsem byla loni v knižním outletu ve Zlíně a šíleně se mi to tam líbilo... Odjížděla jsem zavalená knihami a šťastná jako blecha. Když to tam zrušili, bylo to smutné, přece jenom z Olomouce do Prahy je to docela velká štreka, ale těšila jsem se, že si zajedu i do tohoto outletu, stihli ho ovšem zrušit dříve, než jsem tam vůbec zavítala, takže znova smutné.. Doufejme, že se vyloupne nějaký další knižní outlet, protože je to boží!! No a tak už byl Zlín, Praha.. tak co takhle v Olomouci? :D

  OdpovědětVymazat