Knižní outlet Neoluxor v Černé labuti - poslední dny

Je fakt, že s tímhle článkem jdu s křížkem po funuse, protože knižní outlet Neoluxoru v Černé labuti se 30. června zavírá, ale i tak se o ně...

Je fakt, že s tímhle článkem jdu s křížkem po funuse, protože knižní outlet Neoluxoru v Černé labuti se 30. června zavírá, ale i tak se o něm chci zmínit. Přecijen do 30. zbývá ještě několik dní :) Všeobecně Neoluxor miluju, je to největší knihkupectví u nás a ještě jsem snad nenašla knížku, kterou by neměli. A proč jí nekoupit s víc než 50% slevou?

Černá labuť byla vždycky domem učebnic a odborné literatury, ale od října loňského roku se změnila právě na outlet Neoluxoru. Nezavírá se z důvodu, že by snad nebyl o knihy zájem, ale jelikož Neoluxoru končí nájemní smlouva, není jiná možnost. Navíc hned poblíž je knihkupectví Florentinum, takže v podstatě uděláte jen pár kroků směr Florenc a můžete se znovu rochnit v nepřeberném množství literatury. Ovšem už to nebude za tak parádní ceny.

Ale abych se vrátila k outletu. Dost jsem si to tu oblíbila, takže mě upřímně mrzí, že se tahle super pobočka zavírá. Myslím, že nejsem sama, kdo tajně doufá, že Neoluxor otevře nějaký další outlet, do kterého budeme klidně jezdit metrem přes půl Prahy. :)

Hodně knih na hodně velké ploše za hodně dobré ceny. Pohlreichovy kuchařky za 99,- Kč. 


Co jsem říkala o těch cenách? :) Devítky na konci značí, že Neoluxor je tak trochu knižní Baťa.

Postavit takovouhle knižní věž musí dát strašné práce:) 

Čau Míšo - ty jsi můj šneček :) 

Tak to byl knižní outlet. Máte poslední dny na vybrakování regálů. Jestli je na programu nějaký další outlet, to se snad teprve dozvím. Pokud ano, dám včas vědět.

Knižní outlet najdete u tramvajové zastávky Černá labuť, nebo pokud pojedete metrem, tak stanice Florenc a půjdete směrem na Náměstí Republiky, ulice Na Poříčí po pravé straně.

Otevřeno je po-pá 10-18 h.

Další články

0 comments

Děkujeme za vaše komentáře, zpětné vazby si ceníme ♥